Atpakaļ

UZMANĪBU, GATAVĪBU, IETAUPIET!

Nissan X-TRAIL noliktavas izpārdošana!

Tagad pie Nissan dīleriem Nissan X-TRAIL ir pieejams ar satriecošām atlaidēm un Nissan Finance pirmo iemaksu – 0 €*!

Sazinieties ar savu Nissan dīleri un izvēlieties savu sapņu Nissan X-TRAIL par pasakaini labu cenu!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan X-TRAIL, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – papildu 1 gada Nissan 5★ pagarināto garantiju BEZ MAKSAS.

NISSAN X-TRAIL AR LĪDZ PAT 5 000 € ATLAIDI UN 0 €* PIRMO IEMAKSU!

Piedāvājums ir spēkā līdz: 30.09.2017.

Piedāvājums ir spēkā, kamēr automobiļi ir pieejami noliktavā, automobiļu skaits ir ierobežots. Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – papildu 1 gada Nissan 5★ garantija (1 g. / līdz 100 000 km kopējam nobraukumam, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) klienta jaunajam Nissan automobilim pēc tā ražotāja standarta garantijas beigām ir pieejams papildus Nissan X-TRAIL īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+ un pie Nissan dīleriem.

*Reprezentatīvs piemērs. Nissan Finance aprēķins veikts Nissan X-TRAIL par cenu 28 100 €, iesk. PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 2,99% (ko veido 3 mēn. EURIBOR (0,0% (fiksēts 25.08.2017.)) + 2,99%), gada procentu likme: 3,53%. Pirmā iemaksa: 0%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1,5% no automobiļa cenas. Atlikusī vērtība: 30%, nobraukuma ierobežojums: 100 000 km. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 31313,19 €, iesk. PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA "Nordea Finance Latvia". Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Piedāvājums spēkā līdz 30.09.2017.


IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS VEIDOT SAVU Kontakti