JUKE

Izdrukāt lapu

KOPSAVILKUMS

Aprīkojuma līmenis

SPORTISKS UN ATLĒTISKS KROSOVERA IZSKATS -
DINAMISKAS LĪNIJAS, ENERĢISKAS KRĀSAS.

Vairs nekādas kavēšanās. Jaunais Nissan JUKE ar savu uzlaboto veiktspēju un drosmīgāko krosovera identitāti piedāvā augstu klīrensu, augstu viduslīniju un lielas riteņa arkas. Ievērojami izliektais vējstikls un slēptie durvju rokturi papildina plūstošo konstrukciju, uzlabojot aerodinamiku. Tā veidola raksturīgais sīkstums un bezbailība, kā arī divi jauno, intensīvo krāsu varianti (saules dzeltena un tintes zila) liks atskatīties ikvienam.

EKSKLUZĪVĀS DIZAINA IEZĪMES -
ATŠĶIRĪGĀS DETAĻAS, KAS VEIDO PATIESI UNIKĀLU DIZAINU.

Nissan JUKE oriģinalitāti papildina arī jaunā dizaina priekšējā reste un jaunie priekšējie un aizmugurējie bamperi. Iespaidu vairo arī pagrieziena rādītājs uz sānu spoguļu uzlikām un pilnīgi jaunie 18 collu vieglmetāla diski.

PLAŠUMS NO PRIEKŠPUSES LĪDZ PAT AIZMUGUREI -
ATVERAMS PANORĀMAS STIKLA JUMTS UN VAIRĀK VIETAS BAGĀŽAI.

Jaunais Nissan JUKE nepazīst robežas. Plaši atveramais panorāmas stikla jumts piepilda automobiļa salonu ar gaismu un svaigu gaisu, radot visaptveroša plašuma sajūtu, un tā kā vietas bagāžai nekad nevar būt par daudz, mēs esam paplašinājuši JUKE bagāžas nodalījumu par 40% (354 l). Iespaidīgi!

IZGAISMOJIET CEĻU!
STILA UN REDZAMĪBAS PILNĪBA AR JAUNAJĀM APGAISMOJUMA TEHNOLOĢIJĀM.

Vai optimālai ceļa apgaismošanai ir kāda labāka kombinācija par ksenona un gaismas diožu (LED) tehnoloģiju? Saistošās gaismas diožu lampas ir uzstādītas jaunajos priekšējos (augšpusē) un aizmugurējos lukturos, uzlabojot redzamību dienā. Tomēr maksimālas efektivitātes un tūlītējas apgaismojuma intensitātes nolūkos priekšējos lukturos ir izmantota ksenona gāze. Lai jaunais Nissan JUKE redzētu un būtu redzams, tā izstrādē ir izmantots futūristisks krosovera dizains un novatoriskas tehnoloģijas.

PIEVIENOJIET DAŽAS PAPILDU IEZĪMES!
PIELĀGOJUMI, LAI BRAUCIENS BŪTU VĒL UNIKĀLĀKS.

Veidojiet jauno Nissan JUKE ar sava stila iezīmēm! Izmantojot mūsu personalizēšanas iespējas, varat pielāgot sava krosovera dažādo elementu, piemēram, sānu spoguļu uzliku vai bamperu apdares krāsu, kā arī pievienot savus iemīļotos vieglmetāla diskus. Tāpat varat pielāgot automobiļa salona iekšpusi ar trim dažādām interjera krāsām (baltu, dzeltenu vai melnu). Lai ko Jūs izvēlētos, Nissan ir visi līdzekļi Jūsu sapņu Nissan JUKE radīšanai.

PILNA DZINĒJA JAUDA.
NEPIECIEŠAMA AUGSTA VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE? LŪDZU!

Mēs - Nissan esam parūpējušies par to, lai dzinēji vienmēr atbilstu vajadzībām.
Izvēlies jebkuru no šiem: 1,6 l benzīna dzinējs ar 94 ZS, 1,6 l benzīna dzinējs ar Xtronic pārnesumkārbu un 117 ZS. 1.5 l dCi dīzeļdzinējs ar 110 ZS vai jaunais DIG-T 115 benzīna dzinējs ar 115 ZS un 190 Nm griezes momentu. Ir pieejams arī DIG-T 190, kuram ir zemāks griezes moments – līdz 2000 apgr./min. un 190 ZS.
Stop/Start tehnoloģija tagad ir 1.5 l dCi, DIG-T 115 un DIG-T 190 manuālo pārnesumkārbu versiju standarta aprīkojumā.
Mūsu jaunos turbo DIG-T dzinējus ir izstrādājuši mūsu labākie inženieri, lai braukšanas pieredzi Jums padarītu vēl patīkamāku un ekonomiskāku.

UZLABOTA REAKCIJA UZ CEĻA -
PĀRLIECĪBA UN DROŠĪBA MAKSIMĀLĀM BRAUKŠANAS SAJŪTĀM.

Jaunais Nissan JUKE piedāvā nevainojamu vadāmību, pateicoties tā griezes momenta regulēšanas sistēmām: tas kontrolē griezes momenta sadalījumu starp priekšējo un aizmugurējo asi maksimālai drošībai un uzlabotai darbībai, braucot pagriezienos. Turklāt, pateicoties visu režīmu 4x4 sistēmai, varat vairs neraizēties par šķēršļiem un vadīt savu jauno krosoveru maksimālā komfortā.

INTUITĪVS IEKŠĒJAIS DISPLEJS -
NEZAUDĒJIET SAIKNI CEĻĀ, IZMANTOJOT NISSANCONNECT TEHNOLOĢIJAS!

Jaunajam Nissan JUKE, kam raksturīgs jauns intuīcijas un sakaru līmenis, ir neredzēti liels NissanConnect navigācijas sistēmas displejs. Vienkārši pārlūkojiet izvēlnes 5,8 collu skārienekrānā un gandrīz vai acumirklī pārslēdzieties starp tālruni, mūziku un braukšanas informāciju, līdzko mobilais tālrunis ir pievienots, izmantojot Bluetooth vai USB savienojumu!

IEKŠĒJĀ VADĪBA BEZ PŪLĒM -
PIELĀGOTS AUTOVADĪŠANAS ATBALSTS.

Ar Nissan dinamiskās kontroles sistēmas palīdzību kontrolējiet braucienu, izmantojot vienkāršu divslāņu interfeisu! Izvēlieties "Normal", "Sport" vai "Eco" braukšanas režīmu, parādiet reāllaika braukšanas datus, piemēram, "G" spēku un griezes momenta līmeni, un pat pieregulējiet sava augstas veiktspējas krosovera salona temperatūru!

TEHNOLOĢIJAS JŪSU DROŠĪBAI -
AIZSARDZĪBA UN SIRDSMIERS.

"Drošības vairoga" tehnoloģijas ļauj saskatīt un paredzēt apkārtējos šķēršļus. Brīdinājums par izbraukšanu no savas braukšanas joslas, "aklās" zonas brīdinājums un kustīgu objektu noteikšanas sistēma brīdinās ar mirgojošu gaismu un skaņu, ja kaut kas atradīsies Jūsu ceļā. Jums neredzama automašīna? Dzīvnieks, kurš šķērso ceļu? Pateicoties jaunā Nissan JUKE tehnoloģijām, Jums ir reāls atbalsts!


PILNĪGI JAUNAIS NISSAN JUKE NISMO RS

Jaunais Nissan JUKE NISMO RS ir radīts tiem, kas izbauda braukšanu. Tas izceļas ar nepārspējamu sniegumu, jo tajā apvienota iespaidīga dzinēja jauda un maksimāla kontrole, bet dizainu iedvesmojuši daudzi sacīkšu trasēs pavadīti gadi. Tas nav tikai automobilis ar izcilu veiktspēju, tas ir NISMO, ar kuru Nissan dāvā Jums autosporta izjūtas ikdienā.

NO SACĪKŠU TRASES UZ AUTOSTRĀDES -

JO AUTOSPORTA AIZRAUTĪBA NAV DOMĀTA TIKAI SACENSĪBU TRASĒM.

Apkopojot gadu desmitos uzkrātu autosacīkšu pieredzi, tika radīts pilnīgi jaunais Nissan JUKE NISMO RS - Nissan maksimālas veiktspējas krosovers. Konstruēts atbilstoši visstingrākajiem standartiem, pārbaudīts aerodinamiskajā tunelī, daudzu sacensību iedvesmots, šis automobilis projektēts, orientējoties uz nepārspējamu sniegumu, un tas ir jūtams. Gan sportiskais dizains, gan 1,6 litru tiešās iesmidzes benzīna turbodzinējs (DIG-T), gan iespaidīgs 37% aerodinamiskā piespiedējspēka pastiprinājums - par visu ir padomāts.

DIZAINS IZSAKA VISU.

KĀPIET IEKŠĀ!
SPORTISKS UN EKSKLUZĪVS INTERJERS, KAS IEVIRZA JŪS BRAUKŠANAS VALDZINĀJUMA PAŠĀ CENTRĀ.

Iekāpiet Nissan JUKE NISMO RS un izbaudiet nākamās paaudzes dizainu, kuru iedvesmojusi izcila autosporta pieredze un kurš radīts maksimālam komfortam un stilam, lai Jūs varētu baudīt nepārspējamu braukšanas sniegumu! Ar priekšējiem RECARO sporta sēdekļiem, NISMO Alcantara un ādas apdari stūres ratam, ar sarkanā tonī izgaismoto NISMO tahometru un daudzām citām lietām, kas liks Jums itin visur justies kā sacīkšu trasē.

EKSTERJERA DIZAINS IR ATBILSTOŠS TAM, KAS SLĒPJAS ZEM DZINĒJA PĀRSEGA.

Veiktspēja nav paslēpta tikai zem automobiļa dzinēja pārsega. Visi Nissan JUKE NISMO RS izmēģinājumi veikti ne jau tikai, lai izstrādātu automobiļa dizainu, bet lai nodrošinātu tam konkurētspējīgas aerodinamiskās īpašības. Pateicoties no jauna aprēķinātajiem automobiļa izliekumiem, no jauna konstruētajam priekšējam spoilerim un priekšējam gaisa aizsprostam, Jūs vienmēr sasniegsiet vismazāko pretestību. Tas viss, apvienojumā ar unikālas formas priekšējiem lukturiem, sarkaniem elementiem uz automobiļa virsbūves un unikālajiem NISMO krāsu toņiem, ļauj Nissan piedāvāt sacīkšu trases aizrautību tieši Jums.

PAAUGSTINIET SAVU SNIEGUMU!

NISSAN JUKE NISMO RS IR KONSTRUĒTS, LAI NEATSTĀTU VIENALDZĪGU NEVIENU, GARANTĒTU IESPAIDĪGU JAUDU UN MAKSIMĀLU KONTROLI.

Nissan JUKE NISMO RS spēj demonstrēt dominējošu spēku un iespaidīgu kontroli. Ja Jūsu kaislība ir braukšana, ar JUKE NISMO RS mēs sniedzam Jums Jūsu sapņu piepildījumu. Pateicoties 1,6 litru tiešās iesmidzes benzīna turbodzinējam (DIG-T), neliela pārnesuma 6 ātrumu manuālajai transmisijai un Xtronic CVT ar "Sport" režīmu Jūs varat baudīt maksimālu jaudu ikvienā braucienā.

SAĶERE GLUŽI KĀ SACĪKŠU TRASĒ -

IEGROŽOJIET NISSAN JUKE NISMO RS SPĒKU AR MAKSIMĀLU KONTROLI UN SAĶERI AR CEĻU!

Nissan JUKE NISMO RS ir aprīkots ar daudz un dažādām modernām tehnoloģijām un dizaina iezīmēm, kas palielina braukšanas ērtības. Ar uzlabotu balstiekārtu un elektrisko stūres pastiprinātāju, pastiprinātu automobiļa virsbūvi, paaugstinātu noturību pret vērpi un uzlabotām bremzēm Jūs varēsiet vadīt savu automobili daudz pārliecinošāk kā līdz šim, un to realizēt palīdzēs arī 10 spieķu 18" x 7" alumīnija sakausējuma diski. Ja mēs apgalvojam, ka tas ir Nissan krosovers ar vislabāko veiktspēju, mēs zinām, ko runājam!