NAVARA

Izdrukāt lapu

KOPSAVILKUMS

Aprīkojuma līmenis

 • 5 sviru aizmugurējā piekare ar vītajām atsperēm (Double Cab versijai);
 • Iespaidīga kravnesība un 3,5 tonnu vilktspēja;
 • Savā segmentā vadošais vidējais degvielas patēriņš – sākot no 6,4 l/100 km;
 • NissanConnect navigācijas un audio sistēma ar  7" krāsainu, skārienjutīgu ekrānu;
 • Apkārtskata monitors ar 360 grādu kameru sistēmu;
 • Ārkārtas bremzēšanas sistēma virzienā uz priekšu (visos Double Cab versijas aprīkojuma līmeņos); 
 • Palīgsistēmas braukšanas uzsākšanai kāpumā un lejup no kalna;
 • Elektronisks ierobežotas slīdes diferenciālis (eLSD) un aizmugurējā diferenciāļa bloķēšana;
 • Inteliģentā atslēga un dzinēja iedarbināšanas poga;
 • Pieejamas King Cab, Double Cab un Chassis Cab versijas;
 • Sakabes āķis jau standarta aprīkojumā;
 • 5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantija.

IEPAZĪSTINĀM AR PILNĪGI JAUNO NISSAN NAVARA! 
IZTURĪGS UN SPĒCĪGS PIKAPS.

Mēs vienmēr esam ražojuši izturīgus pikapus, uz kuriem Jūs varat paļauties, un Nissan Navara nav nekāds izņēmums. Pateicoties pilnībā slēgtajai cauruļu rāmja šasijai, 4x4 piedziņai, spēcīgajam 2,3 l 190 ZS dubultā turbokompresora dīzeļdzinējam vai 160 ZS viena turbokompresora dīzeļdzinējam, kurš sevi apliecinājis nobraucot miljoniem kilometru, jaunā Nissan Navara demonstrē lielisku veikumu un savā segmentā labāko degvielas ekonomiju, kā jau to var gaidīt no Nissan pikapa. Patērējot no 6,4 l uz 100 km, šis pikaps bez problēmām pārvietojas gan pa ceļu, gan bezceļu, un, kopā ar 5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantiju, Jūs saņemat solījumu, uz kuru varat droši paļauties. Izbaudiet jaunās paaudzes pikapa valdzinājumu – lieliskus, drošus braucienus ar augstākā līmeņa komfortu!

TEHNOLOĢIJU UN KOMFORTA APVIENOJUMS.

Aprīkota ar visām tehnoloģijām, ko parasti var sastapt Nissan krosoveros, Navara ir patiesi spējīgs pikaps. Neļaujieties muskuļotās ārienes iespaidam vien! Iekšpusē Navara ir ļoti komfortabla un aprīkota ar tehnoloģijām, lai Jūs varētu būt nepārtrauktā savienojamībā ar pasauli. Aprīkota ar NissanConnect navigācijas un infoizklaides sistēmu, "nulles gravitācijas" iedvesmotiem priekšējiem sēdekļiem, 7 drošības gaisa spilveniem un citām tehnoloģijām un komforta iezīmēm, tā ir izturīga, dinamiska un stilīga.

PIKAPS, KURŠ NEBAIDĀS NO GRŪTĪBĀM.

Smaga krava? Nekādu problēmu! Nissan Navara ir īpaši radīta smagiem darba apstākļiem un lielai slodzei. Iespaidīga kravnesība un vilktspēja līdz pat 3,5 t – jaunā Nissan Navara atvieglo kravas iekraušanu, izkraušanu un vilkšanu.

Kravas nostiprināšana? Nissan revolucionārie "C-Channel" stiprinājumi gar kravas kastes malām un kabīnes aizmuguri ļauj vienkārši un ātri nostiprināt Jūsu kravu. Pārvietojamus stiprinājumus var nostiprināt jebkurā vietā īpašās gropēs pikapa kravas kastes trijās pusēs, tādējādi Jūs varat nofiksēt un nekustīgu pārvadāt jebkāda veida kravu.

PAKĻAUJIET CEĻUS!

NeatkarīgI no tā, vai Jūs esat devies uz dziļiem laukiem vai pilsētas burzmā, Nissan Navara vienmēr būs savā elementā. Tā piedāvā trīs braukšanas režīmus: „4WD High” – viegliem bezceļa apstākļiem, „4WD Low” – nopietniem bezceļa apstākļiem, smiltīm, sniegam vai dziļiem dubļiem un „2WD” – parastiem braukšanas apstākļiem.