X-TRAIL

Izdrukāt lapu

KOPSAVILKUMS

Aprīkojuma līmenis

SLAIKA KROSOVERA UN ROBUSTA SUV APVIENOJUMS

Vai tas ir krosovers? Vai tas ir SUV? Nē, tas ir jaunais Nissan X-TRAIL. Jaunais Nissan X-TRAIL, kurā apvienots drosmīgais, slaikais un aerodinamiskais Nissan krosovera dizains un SUV robustums, ir gan dinamisks, gan stilīgs. It viss - no modelētajām līnijām līdz pat elegantajiem izliekumiem ir kā radīts, lai ļautos piedzīvojumiem, un pasažieri var īpaši apbrīnot skatu, kas paveras caur elektriski vadāmo panorāmas stikla jumta lūku.

Jaunā Nissan X-TRAIL raksturīgo izskatu nodrošina gan bumeranga formas aizmugurējie lukturi, gan gaismas diožu priekšējie lukturi, gan arī 19 collu viegmetāla diski.

NEZAUDĒJIET SAKARUS BRAUCIENA LAIKĀ!

Sazinieties ar ārpasauli! Jaunā NissanConnect sistēma piedāvā visaptverošu audio, navigācijas un brīvroku saziņas funkciju kombināciju. Turklāt tā ir neticami viegli izmantojama, pateicoties 7 collu neatspīdošajam, skārienjūtīgajam ekrānam.

Izmantojot dažādas aplikācijas, piemēram, Google Search, Trip Advisor, Facebook, Tune in un Twitter, Jūs varat orientēties jebkurā pilsētā tā, it kā tur dzīvotu, pastāvīgi uzzināt jaunumus un nezaudēt sakarus ar draugiem. Sistēma ietver arī Bluetooth brīvroku saziņas un audio funkcijas, karti uz SD kartes bāzes, mērierīču integrāciju, kā arī palīgierīču un USB pieslēgvietas.

AUTOMOBILIS, UZ KURU VAR PAĻAUTIES

Brauciet bez raizēm ar ērto drošības tehnoloģiju palīdzību, kas brīdina par līkumiem, ātrumu, satiksmi un novirzīšanos no braukšanas joslas!
Pateicoties drošības uzlabojumiem, par kuriem gādā Nissan "drošības vairoga" tehnoloģijas, jaunais Nissan X-TRAIL palīdz izvairīties, piemēram, no frontālām sadursmēm un "aklo" zonu radītajām, bīstamajām situācijām, kā arī palīdz nenovirzīties no savas braukšanas joslas.
Ar tieši Jūsu priekšā novietotā 5 collu ekrāna atbalstu uzlabotais brauciena palīdzības displejs atpazīst ceļa zīmes un sniedz informāciju, piemēram, par šasijas kontroles un drošības aizsargfunkcijām, riepu gaisa spiediena kontroli, tūlītējās navigācijas piekļuvi un ienākošajiem zvaniem. Vēl nekad piedzīvojumi nav bijuši tik tuvu!

KONTROLE NAV TIKAI DOMĀŠANAS VEIDS

Jaunā Nissan X-TRAIL ALL MODE 4x4-i sistēma nodrošina nevainojamu saķeri jebkuros apstākļos. Tā atvieglo stūres vadību un kombinācijā ar pastiprināto šasiju ļauj sasniegt pilnīgu brauciena kontroli.

Tagad automašīnas novietošana stāvvietā un kustības uzsākšana pret kalnu vairs nesagādās nekādas raizes. Izmantojot Nissan inteliģento automobiļa stāvvietā novietošanas palīgsistēmu, jaunais Nissan X-TRAIL, ne mirkli nevilcinoties, ik reizi ieripos brīvajā stāvvietā droši un pārliecinoši. Turklāt tas novērtēs stāvvietas izmērus Jūsu vietā, lai Jūs lieki netērētu tam savu enerģiju. Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā gādās par braucienu drošību, lai Jūs nezaudētu piedzīvojumu garšu.

UNIVERSĀLAS UZLABOJUMU IESPĒJAS

Jaunā Nissan X-TRAIL vispusībai nav robežu. Neatkarīgi no tā, vai aizmugurē ievietojat 2 papildu sēdekļus vai izveidojat divus atsevišķus elastīgos nodalījumus slapju un sausu priekšmetu uzglabāšanai - vietas pietiks visam.

Sēdekļus ar muguras balstu neietekmē smaguma spēks, tāpēc lielisks komforts ir jūtams pat braucienos pa visnelīdzenākajiem ceļiem. X-TRAIL nodrošina arī plašāku un ērtāku vietu pasažieru kājām.

Par praktiskumu gādā aizmugurējo durvju atvērums, kas var sasniegt pat 80 grādus, uzlabojot iekāpšanu un izkāpšanu. Pārsteidzoši lielajā un elastīgajā uzglabāšanas telpā var ievietot pat 75 kg bagāžas. Pēc sēdekļu nolocīšanas izveidojas pilnīgi līdzena virsma, turklāt telpas paplašināšanas nolūkos var pārbīdīt otrās rindas sēdekļus. Kravas nodalījumu ar vienu rokas kustību var sadalīt augšējā un apakšējā zonā. Automobiļa salons ir acīmredzami plašs, ērts un ļoti praktisks.