PULSAR

Izdrukāt lapu

KOPSAVILKUMS

Aprīkojuma līmenis

MODERNIZĒTAS, ATLĒTISKAS LĪNIJAS

PAUŽ ATTIEKSMI, ATRODOTIES CEĻĀ!

Vai vēlaties automobili, kas atspoguļo Jūsu ikdienas dzīves ritmu? Te tas ir! Jaunais Nissan PULSAR ir Jūsu ideālais ceļabiedrs ar dinamisku un pievilcīgu dizainu. Tā virsbūves dizains un sānu līnijas automobilim piešķir īpaši atlētisku izskatu, kas Jūsu dienas gaitas ievirzīs pārliecinošā gultnē.

AIZRAUJOŠAS DIZAINA IEZĪMES

PRECĪZAS LĪNIJAS, KAS RADA IDEĀLU IZSKATU.

Jaunā Nissan PULSAR izsmalcinātā elegance ir jūtama ikvienā niansē. Ekskluzīvajās līnijās būtiska nozīme ir uzmanību piesaistošajiem miglas lukturiem un sānu logiem ar hromētajiem ietvariem. Izteiksmīgais aizmugurējais spoileris un „V” veida priekšējais režģis automobilim piešķir sportiski agresīvu izskatu, ko papildina raksturīgās gaismas diožu lampas un priekšējie lukturi. Vēl tikai papildiniet to ar izsmalcinātiem vieglmetāla diskiem pēc savas izvēles, un varat būt drošs, ka cilvēki atskatīsies uz Jūsu automobili!

ĪPAŠI LIELS PLAŠUMS

NEKO NEATSTĀJIET BEZ IEVĒRĪBAS, PAT KOMFORTU!

Jaunais Nissan PULSAR tika veidots, paturot prātā ne vien Jūs, bet arī Jūsu līdzbraucējus! Tā pirmklasīgā ietilpība ikvienam ļauj justies apmierinātam, tostarp aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, jo vieta kājām ir pietiekami plaša, pateicoties savā klasē lielākajai garenbāzei. Nolociet vienu sēdekli, lai pārvadātu gan garus priekšmetus, gan pasažierus, vai nolociet visu sēdekļu rindu, lai maksimāli izmantotu automobiļa savā segmentā apjomīgāko bagāžas telpu: 1395 l! Plaši atveramās aizmugurējās durvis ļauj ērti piekļūt aizmugures sēdekļiem, kas ir īpaši parocīgi pārvadājot bērnus bērnu sēdeklīšos, bet automobiļa atklātais un plašais interjers nodrošina lielisku redzamību visapkārt. Ieelpojiet, izstaipieties un relaksējieties — ir pietiekami daudz vietas, lai to darītu!

PIRMKLASĪGS AUTOMOBIĻA SALONA IZKĀRTOJUMS

PIEŠĶIRIET BRAUCIENAM ELEGANCI!

Jaunajam Nissan PULSAR ir ne vien plašs interjers, bet arī papildu iezīmes, kas braucienu padarīs vēl izsmalcinātāku. Izbaudiet ērtos sēdekļus, kuru elkoņbalsti ir platāki nekā citiem šī segmenta automobiļiem un nodrošina ekskluzīvu komfortu! Sakārtojiet savu apkārtni, izmantojot tādas uzglabāšanas telpas, kā – nodalījumu saulesbrillēm, cimdu nodalījumu un krūzīšu turētājus Jūsu Nissan PULSAR salona priekšpusē un aizmugurē! Mīksta un izturīga apdare, hromētas detaļas — automobiļa salona dizainā ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kas piešķir izsmalcinātu un modernu izskatu. Jūsu brauciens ir pelnījis visu to labāko gan komforta, gan stila ziņā.

DINAMISKS UN JAUDĪGS TURBO DZINĒJS

JAUDĪGAI BRAUKŠANAI PAREDZĒTA VEIKTSPĒJA.

Jaunais Nissan PULSAR nodrošina augstas kvalitātes veiktspēju, pateicoties tiešās iesmidzes turbo dzinējiem: ar jaudu līdz 190 ZS un 1,6 l DIG-T benzīna dzinēju Jūs esat gatavs dinamiskam braucienam, spēcīgam paātrinājumam un lieliskai vadāmībai. Lai panāktu vēl lielāku griezes momentu, varat izvēlēties turbo dīzeļdzinēju vai 6 pārnesumu manuālās pārnesumkārbas vietā izvēlēties Xtronic transmisiju ar 1,2 l benzīna dzinēju. Neatkarīgi no Jūsu izvēles mēs garantējam spēcīgu un uzticamu veiktspēju ikviena brauciena laikā.

INTELIĢENTĀ START/STOP SISTĒMA

IZCILA DEGVIELAS EKONOMIJA JAUDĪGAM BRAUCIENAM.

Vairs nekādas nevajadzīgas dzinēja izmantošanas! Jaunais Nissan PULSAR ir aprīkots ar Start/Stop sistēmu, kas automātiski izslēdz un atkal ieslēdz dzinēju ik reizi, kad apstādināt vai atkal vēlaties uzsākt braukt ar automobili. Jūs pamanīsiet to, ka, samazinot dzinēja dīkstāves laiku, būtiski samazināsies arī kaitīgo izmešu un degvielas patēriņa apjoms. Tas ir labi gan videi, gan Jūsu makam — dažas inovācijas sniedz lielu labumu ikvienam!

JAUNĀ NISSANCONNECT SISTĒMA

VIENMĒR SAGLABĀJIET SAKARUS CEĻĀ!

Pateicoties intuitīvajam 5,8 collu skārienjūtīgam ekrānam, NissanConnect sistēma nodrošina ātru piekļuvi visiem nepieciešamajiem datiem: viedtālruņa aplikāciju integrācija ļauj lietot sociālos tīklus un lasīt ziņas, kā arī pārbaudīt laika apstākļus, atrodoties ceļā. Viss atrodas Jūsu rokas stiepiena attālumā — gan iemīļotākās mūzikas atskaņošana, izmantojot radio, Bluetooth vai USB, gan vajadzīgās navigācijas norādes, lai tiktu līdz nākamajam galamērķim, gan iespējas sazināties ar draugiem.

„DROŠĪBAS VAIROGA” TEHNOLOĢIJAS

VISAPTVEROŠA DROŠĪBA.

Jaunais Nissan PULSAR, kas ir aprīkots ar Nissan „drošības vairoga” tehnoloģijām, ļauj saskatīt un paredzēt apkārt esošos šķēršļus. Brīdinājums par izbraukšanu no savas braukšanas joslas, „aklās” zonas brīdinājuma sistēma un kustīgu objektu noteikšanas sistēma brīdinās ar mirgojošu gaismas un skaņas signālu, ja kaut kas atradīsies Jūsu ceļā. Pēkšņa priekšējā automobiļa apstāšanās gadījumā priekšējā ārkārtas bremzēšanas sistēma Jūs brīdinās un pat iedarbinās bremzes, ja Jūs nereaģēsiet. Vai ir radusies bīstama situācija uz ceļa? Vai ceļu šķērso neuzmanīgs gājējs? Pateicoties Nissan „drošības vairoga” tehnoloģijām, Jūs būsiet patiesi aizsargāts.